"Poštovani gospodine Krivokapiću,
Ni posle višemjesečnih nastojanja stočara Crne Gore, naših više puta upućenih, zahtjeva za prijem i razgovor sa Vama i Vašim saradnicima, protesta pred nadležnim institucijama, naših realnih i argumentovanih zahtjeva ni Vi ni Vaši saradnici nijesu nas udostojili ljudskog i stručnog razgovora o našim a i Vašim problemima u sektoru poljoprivrede a posebno akutnog i aktuelnog problema u stočarstvu.
Zato Vas još jednom molimo da nas primite na razgovor prije sjednice Vlade u četvrtak 08.07.2021.god. na kojoj planirate usvojiti agrobudzet u kojem poljoprivrednici, prema najavama službenika Ministarstva ne vide nadu i rješenje svojih problema .
Želimo Vas detaljno obavijestiti o stanju u sektoru njegovom značaju lančanim reakcijama koje će izazvati kao i modelima za pomoć.
Posebno želimo istaći da bez informacija iz prve ruke a ne netačnih i naštelovanih podataka koje dobijate iz resornog ministarstva niko pa ni Vaša Vlada ne može doneti prave odluke.
U nadi brzog sastanka i zajedničkog dogovora srdačan pozdrav
Unija stočara sjevera Crne Gore
Milko Živković"


Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me
Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.
Seljak.meDodaj oglas