U ovoj godini, Glavni grad je izdvojio sredstva u iznosu 145.000€ za podsticaj poljoprivrede. I to:
Ovo su saopštili na zvaničnoj Facebook stranici navodeći da je u saradnji sa poljoprivrednicima sa teritorije Podgorice, gradska uprava definisala i konkretne korake koji bi u narednom periodu mogli da poboljšaju ovu privrednu granu, a odnose se na: povećanje iznosa premija po litru mlijeka, obezbjeđivanje bespovratne pomoći za poljoprivrednike koji idu na katune u vidu pokrivanja troškova prevoza, obezbjeđivanje sjemena i sadnog materijala, kao i obezbjeđivanje košnica za pčelare početnike sa teritorije Podgorice.



Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me
Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.
Seljak.meDodaj oglas