prije 4 godine
9

Seljak TV: Prvi sastanak tima Poljoprivrednog klastera Crne Gore

U nikšićkom selu Orah, prethodnog vikenda održan je prvi sastanak tima Poljoprivrednog klastera Crne Gore, na kojem se okupilo 20 poljoprivrednika iz svih regija.

Na ovom dvodnevnom sastanku usvojen je plan aktivnosti za 2022. godinu, dok su rješavanja sektorskih problema delegirana poljoprivrednicima.

Klaster će u ovoj godini raditi na jačanju svojih kapaciteta sa ciljem uticaja na kreiranje boljih poljoprivrednih politika u Crnoj Gori.

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=lzZGF7UmjD8[/embed]
Podijelite

Seljak Savjetuje

Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me

Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.

Seljak.meDodaj oglas