
Juče, 09. aprila, održan je drugi sastanak Upravnog odbora Poljoprivrednog klastera Crne Gore, na kojem se pored pregleda realizovanog u prethodnom periodu, raspravljalo o Pravilniku o radu, prijemu novih članova ali i daljim planovima.
U pauzama redovnog zasijedanja Upravnog odbora, održana je prezentacija Poljoprivrednog klastera Crne Gore, prisutnim poljoprivrednim proizvođačima i turističkim radnicima, a sve sa ciljem ukazivanja na principe, ciljeve i aktivnosti Klastera. U toku prezentacije je navedeno da su u Klasteru dobrodošli svi dobronamjerni poljoprivredni proizvođači sa teritorije Crne Gore, stoji u saopštenju na sajtu Klastera.
[embed]https://youtu.be/qgAh1QIDRFA[/embed]

Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me
Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.
Seljak.meDodaj oglas