
Predstavnici Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede predstavili su Agrobudžet za 2022. godinu poljoprivrednim proizvođačima u Baru, Ulcinju i Herceg Novom.
Pored izjava predstavnika Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede za Seljak TV govorio je i poljoprivrednik Aleksandar Andrić, koji je izrazio nezadovoljstvo sa trenutnim mjerama i načinom sprovođenja Agrobudžeta.
Veliki broj poljoprivrednika iz Crne Gore izražava zabrinutost zbog trenutne situacije na tržištu, cijena energenata, stočne hrane i đubriva. Prema riječima mnogih dolaze teški dani za crnogorsku poljoprivredu.
[embed]https://www.youtube.com/watch?v=CrnmSeTjv8I[/embed]


Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me
Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.
Seljak.meDodaj oglas