
U prostorijama Klastera, danas je održan sastanak predstavnika Poljoprivrednog klastera Crne Gore sa predstavnicima sektora prerađivača mlijeka.
[gallery size="full" columns="1" ids="8607"]Kako su saopštili iz Klastera, pored inicijatora sastanka, Dragoljuba Nenezića, inače menadžera sektora govedarstva u Klasteru, sastanku su prisustvovali i predsjednik Poljoprivrednog klastera Crne Gore, Boško Miličić,, kao i članovi UO Slobodan Vujadinović i Bato Durutović. Sa strane prerađivača, učešće su uzeli predstavnici mljekara: Montebianca - Vladan Rakonjac, sirara Miljanić – Radivoje Rašo Miljanić, mljekara Srna - Darko Baćović, sirara Čevo - Vlado Vukotić, mljekara Nika – Radovan Žižić, sirara Cijevna - Rajo Rašović.
Nakon uvodnih izlaganja i predstavljanja Klastera, pokrenuta je diskusija na aktuelnu temu proizvodnje i plasmana sirovog mlijeka, saopštili su iz Poljoprivrednog klastera Crne Gore.


Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me
Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.
Seljak.meDodaj oglas