
Delegacija Ministarstva poljoprivrede šumarstva i vodoprivrede na 89. Međunarodnom poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu.
Generalni direktor Direktorata za poljoprivrede Miroslav Cimbaljević , Milena Kotlica ispred Direktorata za ruralni razvoj i Miodrag Došljak iz Direkcije za stočarstvo tokom posjete sajmu razgovarali su sa predstavnicima Privredne komore i izlagačima iz Crne Gore.
Predočena je bogata ponuda i problemi sa kojima se naši proizvođači susreću.
Razgovarali se oko dalje saradnje sa ministarstvo i kandidovani budući projekti koji će biti realizovani u narednom periodu.


Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me
Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.
Seljak.meDodaj oglas