prije 4 godine
9

Delegacija Ministarstva poljoprivrede šumarstva i vodoprivrede na 89. Međunarodnom poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu

Delegacija Ministarstva poljoprivrede šumarstva i vodoprivrede na 89. Međunarodnom poljoprivrednom sajmu u Novom Sadu.

Generalni direktor Direktorata za poljoprivrede Miroslav Cimbaljević , Milena Kotlica ispred Direktorata za ruralni razvoj i Miodrag Došljak iz Direkcije za stočarstvo tokom posjete sajmu razgovarali su sa predstavnicima Privredne komore i izlagačima iz Crne Gore.

Predočena je bogata ponuda i problemi sa kojima se naši proizvođači susreću.

Razgovarali se oko dalje saradnje sa ministarstvo i kandidovani budući projekti koji će biti realizovani u narednom periodu.

Podijelite

Seljak Savjetuje

Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me

Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.

Seljak.meDodaj oglas