prije 4 godine
239

Uprava za šume raspisala poziv za davanje šuma na korišćenje za prodaju

 

Šume u državnoj svojini daju se na korišćenje prodajom drveta u dubećem stanju, u skladu sa izvođačkim projektima za Rožaje, Berane, Kolašin,Bijelo Polje, Petnjica, Nikšić, Plužine, Plav, Podgorica, Danilovgrad, Žabljak i Pljevlja za 2021. godinu, u gazdinskim jedinicama i po odjeljenjima, kao i po količinama i početnim cijenama, kako stoji u sledećoj tabeli.

 

šume na korišćenje dg

Podijelite

Seljak Savjetuje

Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me

Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.

Seljak.meDodaj oglas