
Od 1. januara 2023. godine
„Subvencije koje su dodijeljene za razvoj sektora govedarstva doprinijele su povećanju broja životinja za 2 puta, ali ne i povećanju količine mlijeka. Tako će se od 1. januara 2023. dodjeljivati subvencije po litru mlijeka. Nastavićemo da dajemo subvencije i po grlu. Na primjer, za junice...” kazao je on, a prenosi Agrointel.

Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me
Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.
Seljak.meDodaj oglas