Pozivam i ostale poljoprivrednike iz Bijelog Polja i sjevera da nam se pridruže jer danas smo mi na redu da nestanemo u potpunosti, a sjutra vi. Protest je mirne prirode pa molimo sve učesnike da se pridržavaju reda i to obavimo u skladu sa zakonom i Ustavom naše države. Moram napomenuti da je sjutra u 9 h prezentacija Agrobudžeta u sali skupštine opštine Bijelo Polje pa pozivam zainteresovane da prisustvuju kako bi im predočili na anomalije budzeta.


Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me
Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.
Seljak.meDodaj oglas