prije 3 godine
10

Sastanak u prostorijama Ministarstva poljoprivrede na inicijativu govedarskog sektora Poljoprivrednog klastera Crne Gore

Juče je od 09h do 10h održan sastanak u prostorijama Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede na inicijativu govedarskog sektora Poljoprivrednog klastera Crne Gore.
Sastanku su prisustvovali: Amra Terzić, načelnica Direkcije za biljnu proizvodnju, Miodrag Došljak, načelnik Direkcije za stočarstvo i Zoran Irić, načelnik Direktorata za plaćanje, predsjednik Klastera Boško Miličić, kao i članovi Upravnog odbora Luka Ivanović i Predrag Jakić.
Tema sastanka bila je trenutna situacija u govedarskom sektoru.
U nastavku vam prenosimo dio atmosfere.
Podijelite

Seljak Savjetuje

Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me

Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.

Seljak.meDodaj oglas