prije 2 godine
8

Otvoren Prvi Sajam Poljoprivrede u Budvi uz podršku Ministarstva

Generalni direktor Direktorata za poljoprvrivredu mr Miroslav Cimbaljević otvorio je prvi Sajam promocije sjevera na moru u Budvi koji je okupio preko 30 poljoprivrednih proizvođača iz sjevernih opština.
Cimbaljević je u svom uvodnom govoru istakao da će Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede i u narednom periodu, pored jačanja primarne proizvodnje, nastaviti sa podrškom sajamskih manifestacija i promocije poljoprivrednih proizvoda.
Podijelite

Seljak Savjetuje

Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me

Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.

Seljak.meDodaj oglas