prije 1 godinu
9

Održan sastanak predstavnika Vlade i mesne industrije o plasmanu jagnjećeg mesa penzionerima

Predstavnici Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede i Ministarstva socijalnog staranja, brige o porodici i demografije na čelu sa ministrima Vladimirom Jokovićem i Damirom Gutićem, direktor Fonda PIO Vladimir Drobnjak sa saradnicima, predsjednik Saveza udruženja penzionera Crne Gore Branko Vešović, kao i predstavnici mesnih industrija u Crnoj Gori održali su sastanak na temu otkupa tržišnih viškova jagnjadi i plasmana jagnjećeg mesa penzionerima. Tokom sastanka je razmotren model saradnje i dinamika implementacije sa svim detaljima. U skladu sa tim akteri će pripremiti informaciju koja će biti kandidovana na Vladi i nakon eventualnog usvajanja otpočeće se sa implementacijom ovog projekta. Sastanak sa penzionerima
Podijelite

Seljak Savjetuje

Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me

Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.

Seljak.meDodaj oglas