Predstavnici Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede i Ministarstva socijalnog staranja, brige o porodici i demografije na čelu sa ministrima
Vladimirom Jokovićem i
Damirom Gutićem, direktor Fonda PIO
Vladimir Drobnjak sa saradnicima, predsjednik Saveza udruženja penzionera Crne Gore
Branko Vešović, kao i predstavnici mesnih industrija u Crnoj Gori održali su sastanak na temu otkupa tržišnih viškova jagnjadi i plasmana jagnjećeg mesa penzionerima.
Tokom sastanka je razmotren model saradnje i dinamika implementacije sa svim detaljima. U skladu sa tim akteri će pripremiti informaciju koja će biti kandidovana na Vladi i nakon eventualnog usvajanja otpočeće se sa implementacijom ovog projekta.
