prije 2 godine
10

Održan sastanak državnog sekretara i direktorice za poljoprivredu sa porizvođačima "Durmitorksog skorupa" i gradonačelnikom Žabljaka

Državni sekretar Andrija Delić i načelnica u Direktoratu za poljoprivredu, Merisa Čekić prilikom radne posjete opštini Žabljak sastali su se sa gradonačelnikom pomenute opštine, Radošem Žugićem i proizvođačima "Durmitorskog skorupa".
Sastanak je organizovan u cilju animiranja proizvođača da uđu u proces sertifikacije zaštićene oznake porijekla "Durmitorski skorup".
 Lokalna samouprava je pokazala zainteresovanost i spremnost da aktivno učestvuje u procesu motivisanja i pripreme proizvođača kako bi se pomenutom proizvodu sačuvala reputacija i autentičnost.
Podijelite

Seljak Savjetuje

Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me

Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.

Seljak.meDodaj oglas