
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede je u cilju sprječavanja zloupotreba službenih vozila sprovelo uvođenje novih mjera. Jedna od njih je brendiranje vozila svih službi, tako što će na vozačkim i suvozačkim vratima biti postavljen logo Ministarstva kako bi vozila bila prepoznatljiva i uočljiva.
U narednom periodu je planirana i ugradnja GPS uređaja u cilju sprječavanja nenamjeskog korišćenja, uspostavljanja monitoringa nad kretanjem vozila i potrošnjom goriva, sa fokusom na racionalizaciju troškova, a sve u skladu sa zakonom i odlukama Vlade Crne Gore.
Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me
Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.
Seljak.meDodaj oglas