prije 2 godine
12

Ministar Joković pronašao rješenje za viškove sirovog mlijeka

Predstavnici Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede održali su sastanak sa predstavnicima mljekarskog sektora (primarnih proizvođača i prerađivača). Sastanak sa predstavnicima mljekarskog sektora Tema sastanka je bila restrikcija otkupa sirovog mlijeka u periodu praznika. Nakon sastanka ministar Vladimir Joković je razgovarao sa ministrom Spoljne trgovine i ekonomskih odnosa Bosne i Hercegovine i zamjenikom predsjedavajućeg Savjeta ministara Bosne i Hercegovine, Stašom Košarcem. Dogovoreno je da se otkupi količina od 250,000 litara mlijeka i izveze u Bosnu i Hercegovinu.
Podijelite

Seljak Savjetuje

Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me

Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.

Seljak.meDodaj oglas