
Ministar Joković je mještanima predočio procedure rada Komsije posebno istakavši da će se zajedno sa organima lokalne samouprave, na čelu sa predsjednikom Opštine Markom Kovačevićem učiniti sve kako bi se mještanima u najvećoj mjeri izašlo u susret.
Opštinska komisija će naredne nedjelje vršiti procjenu štete na osnovu prispjelih zahtjeva.
Mještani su aktivno učestvovali u dijalogu sa ministrom i članovima Komisije, iznoseći svoje zahtjeve, potrebe i izražavajući zadovoljstvo zbog posjete i pružene podrške.
Dragoljub Manojlović, predsjednik Mjesne zajednice Krstac je izrazio zahvalnost ministru i predsjedniku opštine Nikšić povodom njihove posjete kao i na dosadašnjoj pruženoj pomoći.
Vlada Crne Gore i resorno Ministarstvo ostaju posvećeni pružanju podrške poljoprivrednicima i mještanima u obnovi i razvoju pogođenih područja.
Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me
Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.
Seljak.meDodaj oglas