
Uprava za šume objavila je Javni poziva su šume u državnoj svojini, koje se daju na korišćenje prodajom drveta u dubećem stanju, u skladu sa izvođačkim projektima za Rožaje, Berane, Kolašin, Petnjica, Plužine, Plav, Podgorica, Andrijevica, Žabljak i Pljevlja za 2021. godinu, u gazdinskim jedinicama i po odjeljenjima, kao i po količinama i početnim cijenama, kako stoji u datoj tabeli.
Dokumentacija je dostupna na sledećem linku --> TENDERI -> KORIŠĆENJE ŠUMA


Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me
Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.
Seljak.meDodaj oglas