prije 6 godina
597

,,Berićet”: Otvorena prva poljoprivredna apoteka u Petnjici

U Petnjici i zvanično je počela sa radom prva poljoprivredna apoteka.

Zahvaljujući sredstvima ZZZ CG, u samom centru čaršije Nadžip Korać je otvorio apoteku „Berićet“.


Korać je aplicirao za sredstva predviđena projekatom za samozapošljavanje i dobio maksimalni iznos.

Prema njegovim riječima, kompletan iznos je uložio kako je i projektom predviđeno. Za sada je jedini zaposleni, a uzevši u obzir da je vrijeme sadnje poljoprivrednih proizvoda, primjetna je gužva ispred „Berićeta“.

Izvor: D.B.

http://www.radiopetnjica.me/2020/04/17/bericet-otvorena-poljoprivredna-apoteka-u-petnjici/?fbclid=IwAR0bgdsusvyChprxeGyR6bFOkhSwHcVCoU7pvPcY-FOZNnI-NqEY75LmRtM

Podijelite

Seljak Savjetuje

Blog najpoznatije crnogorske poljoprivredne platforme Seljak.me

Informišite se i budite u toku sa najnovijim dešavanjima u svijetu poljoprivrede.

Seljak.meDodaj oglas